Diagnosta Laboratoryjny

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie badań i analiz laboratoryjnych
  • dokładna interpretacja i autoryzacja otrzymanych wyników
  • obsługa sprzętu medycznego
  • obsługa LIS

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • czynne prawo wykonywania zawodu
  • umiejętności analityczne
  • znajomość dokumentacji i procedur laboratoryjnych
  • samodzielność i dokładność w wykonywanej pracy
  • chęć ciągłego rozwoju
  • dyspozycyjność do pracy głównie w godzinach popołudniowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych organizowanych przez pracodawcę
  • Komplet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania pracy
  • Zachęcający pakiet benefitów, w tym: wysokie zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie oraz Twojej najbliższej rodziny, ubezpieczenie grupowe, program rekomendowania pracowników, pakiety świadczeń socjalnych oraz możliwość uczestniczenia w inicjatywach dobroczynnych
  • A także: karta MultiSport, dofinansowanie do posiłków SmartLunch

Śląskie Laboratoria Analityczne to miejsce, gdzie w 100% skupiamy się na zdrowiu naszych pacjentów. Zbudowaliśmy solidną reputację, koncentrując się na dostarczaniu usług najwyższej jakości i edukacji na temat ważności regularnych badań. Współpracuje z nami już ponad 700 osób min. diagności laboratoryjni, pracownicy punktów pobrań, kurierzy oraz pracownicy administracyjno - biurowi.  Wszyscy dążymy do tego, by nasza praca miała realny wpływ na życie innych. A teraz, wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom, wprowadzamy nową markę - badaj.to, która symbolizuje nasz krok naprzód w realizacji misji ułatwiania dostępu do najwyższej jakości usług medycznych w różnych regionach Polski.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

BADAJ.TO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Świętochłowice, śląskie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 9 dni